Etrabet Kullanıcı Adı Öğrenme

  0
  171

  Etrabet üyeliğinize ait kullanıcı adını hatırlamıyor veya giriş işlemlerinde problem yaşıyorsanız Etrabet kullanıcı adı öğrenme konusunda bilgiler paylaşacağız.

  Etrabet Kullanıcı Adı Nasıl Öğrenilir?

  Kullanıcı adınızı en doğru şekilde öğrenmek için canlı destek ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Canlı desteğe bağlanırken kullanıcı adınızı “bilmiyorum” şeklinde girebilirsiniz.

  Bağlantı sonrası hesap bilgilerinizi doğrulamak adına canlı destek operatörleri sizlerden bazı kişisel bilgilerinizi talep edebilir. Bu bilgiler İsim, Soyisim, Telefon Numarası, TC Kimlik No, Doğum Tarihi şeklinde olabilir. Bu bilgilerin talep edilmesinin ana nedeni hesaptaki bilgiler ile kişi bilgilerinin eşleştirilmesi ve başka bir kişinin bilgilerinizi öğrenmesini önlemektir.

  Kullanıcı adınızı öğrendikten sonra eğer şifrenizi de hatırlamıyorsanız Etrabet şifre sıfırlama konusunda detaylıca şifrenizi nasıl yenileyebileceğinizi bulabilirsiniz. Canlı destek üstünden kullanıcı adınızı öğrenir gibi şifrenizi öğrenemezsiniz. Etrabet ‘te şifre gibi önemli bilgilerinizi kimse görüntüleyemez.