Etrabet Sahte Adreslere Dikkat

0
127

Etrabet son dönemde sıklaşan sahte adreslere karşı bir uyarı yayınladı. Üyelerin bazı kaynaklarda açıklanan gerçek adresle ilgisi bulunmayan linklere dikkat etmesi gerektiği vurgulandı.

Sahte Giriş Adresi Nasıl Anlaşılır?

Etrabet sahte adresleri özellikle belirli sosyal medya sitelerindeki birbirine benzer hesaplar üzerinden paylaşılmaktadır. Üye bilgilerini ele geçirmeye yönelik olan girişlere tıkladığınızda görüntü olarak sanki gerçek Etrabet sitesine girmişsiniz gibi sanmaktasınız.

Kullanıcı bilgilerinizi doğru girmenize rağmen hesabınızda oturum açmayı denediğinizde herhangi bir uyarı almadan tekrar aynı sayfaya yönlendiriyorsa sahte site üzerinden hesabınıza giriş denemesi yaptınız demektir. Burada şifre ve diğer bilgileriniz ele geçirilerek sizi gerçek sayfaya yönlendirmektedirler. Böyle bir durum yaşadıysanız hemen şifrenizi değiştiriniz.

  • Etrabet59  < SAHTE
  • Etrabet58  < SAHTE
  • Etrabet139 > GERÇEK

Yukarı da yer alan sahte girişlerden eğer hesabınıza girmeyi denediyseniz ilk işlem olarak profilinizde şifre bölümünde eski şifrenizi yenisi ile değiştirmelisiniz.

Güncel Etrabet Adresi

Etrabet ‘in şu anda geçerli adresi Etrabet139 ‘dur.

Bütün adres duyurularını güvenle sitemizden takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda tamamen güvenli bir şekilde tek tıkla giriş yapabilirsiniz.