Etrabet Şifre Sıfırlama

  1
  198

  Bahis oyuncuları birden fazla sitede hesabı oldukları ve birbirinden farklı şifreleri olduğu zaman şifrelerini unutabiliyorlar. Etrabet şifremi unuttum diyenler için nasıl yeni bir şifre belirleyeceklerine dair anlatım hazırladık.

  Etrabet Şifremle Giriş Yapamıyorum

  Şifrenizi unuttuysanız veya hatırlamıyor yada giriş yapmayı denediğinizde “Geçersiz Kullanıcı adı ve/veya Parola” şeklinde uyarı alıyorsanız ve kullanıcı adınızın doğruluğundan eminseniz şifrenizi yenileyerek tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

  Kullanıcı adınızın doğruluğundan tam olarak emin değilseniz canlı destek üzerinden bilgilerinizi kontrol ettirebilirsiniz.

  Etrabet Şifremi Unuttum

  İlk olarak Etrabet şifre sıfırlama işlemleri için giriş butonuna tıklamanız gerekmektedir. Şifremi bilmiyorum, nasıl giriş yapacağım diye düşünmeyin. Şifre yenileme linki giriş sayfasında yer almaktadır.

  Açılan pencerede Giriş yap butonunun üstünde yer alan “Hesap Oluşturun” , “Şifrenizi mi unuttunuz?” linkleri bulunmaktadır.

  Şifrenizi mi unuttunuz linkine tıkladığınız zaman sistem sizden üyeliğinize dair kayıtlı e-posta adresinizi girmenizi isteyecektir. E-posta adresinizi girdikten sonra “Şifremi Sıfırla” butonuna tıkladığınızda e-posta adresinize şifre yenilemek için gerekli bilgilendirme gönderilecektir.

  Eğer hesabınıza kayıtlı e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız bu durumda Etrabet canlı destek hattı ile iletişime geçerek isim, soy isim, TC kimlik numarası gibi bilgileri ileterek hesabınıza kayıtlı e-postayı öğrenebilirsiniz. Sonrasında şifre sıfırlama için yine yukarıdaki işlem adımlarını takip etmeniz gerekmektedir.

  Canlı destek üzerinden şifre yenileme, değiştirme gibi işlemler yapılamayacağı gibi destek operatörleri mevcut şifrenizi görüntüleyemez. Etrabet kullanıcı bilgileri üst düzey güvenlik önlemleri ile saklanır, şifre gibi çok önemli bilgiler çalışanlar tarafından da görüntülenemeyeceği şekilde gizlidir.

  1 YORUM

  Comments are closed.